top of page

Oświadczenie administratora strony

Szanowni Użytkownicy,


Chcielibyśmy poinformować Was o nieprzewidzianych problemach, z którymi obecnie się borykamy związanych z formularzem do głosowania na Grupę Roku 2023. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas, obecny formularz uległ awarii. Nasz zespół informatyków pracuje intensywnie nad przywróceniem jego funkcji, jednak nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić czasu, w jakim to nastąpi.


W związku z powyższym, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu nowego, niezależnego formularza do głosowania. Zachęcamy wszystkich naszych użytkowników do oddawania swoich głosów poprzez nowy formularz, który już jest dostępny na naszej stronie.


Dodatkowo, jeżeli informatycy zdołają przywrócić działanie dotychczasowego formularza to wszystkie głosy zostaną zsumowane, a wasz udział w wyborze Grupy Roku 2023 zostanie w pełni uwzględniony.


Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tej sytuacji. Chcielibyśmy podkreślić, że problem nie leży po stronie administratorów strony, lecz jest rezultatem niezależnych czynników technicznych. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie.Z poważaniem,

Administracja dziadynoworoczne.com30 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page