top of page

dziadynoworoczne.com Świętują Pierwsze Urodziny!

Przyszedł czas na radosne świętowanie, gdyż Nasza strona poświęcona Dziadom Noworocznym obchodzi swoje pierwsze urodziny! Od momentu, gdy zrodził się pomysł na stworzenie tego miejsca, minął rok!


Dziękujemy Wam, drodzy Czytelnicy, za wspaniały rok pełen przygód, tradycji i magii Dziadów Noworocznych. Wasze wsparcie sprawiło, że nasza strona staje się miejscem pełnym życia i pasji. Wraz z Wami cieszymy się z urodzin i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych lat!


Aby spojrzeć na rok działalności w liczbach, przynosimy garść statystyk z naszego pierwszego roku istnienia. Strona Dziadów Noworocznych zebrała uwagę ponad 11,000 unikalnych odwiedzających.


Najpopularniejsze Strony:

 1. Plebiscyt online wybieramy grupę roku 2023!

 2. Główna | Dziady Noworoczne

 3. Plebiscyt online wybieramy grupę roku 2022!

 4. Aktualności | Dziady Noworoczne

 5. Dzień plenerowy Żywieckich Godów w Milówce

Nasza Społeczność w Liczbach


Wzbogacając nasze spojrzenie na społeczność, zanurzmy się teraz w fascynujące dane dotyczące płci użytkowników naszego portalu. Ta równowaga nie tylko odzwierciedla różnorodność naszych czytelników, ale także ukazuje, że wiedza i informacje mają interesujący wpływ na osoby niezależnie od płci. Oto, jak prezentują się liczby:

 • Kobiety: 50.9%

 • Mężczyźni: 49.1%

Nasi czytelnicy to zróżnicowana grupa pod względem wieku, z największym udziałem osób w przedziale 35-44 lata. Kolejno, grupy wiekowe 45-54 i 25-34 lata stanowią ważną część społeczności. Następnie 55-64 lata oraz 65+. To dynamiczne spektrum wiekowe dodaje bogactwa do naszej społeczności, łącząc różnorodne perspektywy i doświadczenia.


Użytkownicy według wymiaru „Miasto”:

 1. Katowice

 2. Żywiec

 3. Kraków

 4. Warszawa

 5. Wisła

 6. Bielsko-Biała

Użytkownicy według wymiaru „Kraj”:

 1. Polska

 2. Niemcy

 3. Wielka Brytania

 4. Holandia

 5. Stany Zjednoczone

 6. Austria

 7. Islandia

 8. Irlandia

 9. Norwegia

 10. Francja

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page