top of page

Warsztaty w Galerii Dziadów Noworocznych

Zaktualizowano: 23 lis 2023

W ofercie Galerii Dziadów Noworocznych i Szlachciców pojawiły się warsztaty plastyczne przeznaczone dla dzieci i młodzieży, do wyboru: WARSZTATY MALOWANIA MINI MASEK DZIADÓW NOWOROCZNYCH

Przeznaczone są dla młodszych dzieci, od 6go roku życia oraz dla młodzieży. Gotowe gipsowe odlewy malowane są farbami akrylowymi.
WARSZTATY TWORZENIA CZAP DZIADÓW NOWOROCZNYCH Przeznaczone są dla dzieci starszych od 9go roku życia i młodzieży. Styropianowe kształtki ozdabiane są za pomocą bibuły. Dla młodszych dzieci mamy kartonowe kształty czap, które malujemy kredkami bądź flamastrami.

Przed każdymi warsztatami uczestnicy zwiedzają galerię wraz z przewodnikiem. Poznają nie tylko postacie i ich bogate stroje, ale przede wszystkim znaczenie tego obrzędu w lokalnej społeczności oraz kontekst kulturowy.


Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie grupy zorganizowane (wycieczki klasowe, kolonijne, koła zainteresowań). Koszt to 20 zł od osoby. Zapisy można kierować na adres mailowy: galeriadziadownoworocznych@gmail.com lub za pośrednictwem poniższych profili na Facebooku:


88 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page